KIEROWCA U NAS JEST NAJWAŻNIEJSZY

Układ zbiorowy iGZ

Ponieważ należymy do stowarzyszenia taryfowego iGZ, twoje zarobki oraz umowa są oparte na iGZ, możesz dowiedzieć się więcej o umowie zbiorowej iGZ i ogólnym iGZ, klikając jeden z dwóch poniższych przycisków (Link otwiera się w nowym oknie).UKŁAD ZBIOROWY IGZ
STRONA INTERNETOWA IGZ

Płatność

Płatność u nas zależy od godzin przepracowanych w każdym miesiącu. Oczywiście otrzymasz również wynagrodzenie, jeśli nie masz pod ręką deskorolki i będziesz musiał czekać kilka godzin na załadunek lub rozładunek u klienta. Z twoich godzin potrącona zostanie tylko przerwa prawna. Zwracamy uwagę na kartę kierowcy i nie tolerujemy i nie promujemy przekroczenia na karcie kierowcy. Więc płacimy za wszystkie godziny, z wyjątkiem przerwy. Otrzymasz wynagrodzenie do 15 dnia każdego miesiąca. Zaliczka jest możliwa.

Karta kierowcy musi zostać z czytana pod koniec każdego miesiąca.

Elastyczność / Bezpieczeństwo

Współpraca z ponad 50 spedycjami oznacza przede wszystkim dużą elastyczność. Po drugie, oznacza to również „bezpieczeństwo” nawet przy niższych zleceniach, ponieważ zawsze znajdziemy odpowiedną prace dla ciebie. Naszym pragnieniem jest zapewnienie tobie jako kierowcy i firmy jako spedycje, jeśli to możliwe i wzajemnej satysfakcji, do 18 miesięcy razem.
Wystarczy spojrzeć na aktualne oferty pracy lub dowiedzieć się więcej na stronie “o nas”.

AKTUALNE MIEJSCA PRACY
O nas

Poparcie

Pomagamy tobie jako kierowcy wszędzie tam, gdzie możemy. Płacimy za wszystkie dalsze kształcenie na żądanie. Jeśli pozostaniesz u nas dłużej niż 1 rok, nie zostaniesz obciążony opłatą. Jeśli opuścisz naszą firmę w ciągu pierwszego roku, koszty szkolenia powrócą do Ciebie.

Zasiłek na dziecko, kod podatkowy, święta i wiele więcej.

Gdy już będziesz częścią naszej firmy, automatycznie uzyskasz dostęp do strony internetowej dla kierowców E & S. Tutaj znajdziesz instrukcje dotyczące formularzy takich jak fundusz rodzinny lub urząd skarbowy.

KONTAKT OSOBISTY

Znajdź swoją osobę kontaktową !

NIE DŁUŻEJ NIŻ 3 MINUTY

APLIKUJ TERAZ

AKTUALNE MIEJSCA PRACY (NIEMCZECH)